Informacje o firmie

Od kilku lat zajmujemy się kompleksowymi usługami parkieciarskimi przez ten czas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów, których jakość wykonania zadowoliła nawet najbardziej wymagających klientów. Parkiety to nasza pasja, dzięki czemu korzystając z naszych usług, dostają Państwo gwarancję, że nawet najmniejsze zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością i zaangażowaniem całego zespołu.

Do wykonywanych pracy używamy profesjonalnych maszyn renomowanych producentów, dzięki czemu nasze pracy są wykonywane szybko, cicho i bezpyłowo. Korzystanie z wydajnych i bezpyłowych maszyn pozwala nam na skrócenie procesu cyklinowania oraz zachowanie czystości w mieszkaniu pomimo szlifowania drewna.

Podczas pracy wykorzystujemy materiały najlepszych producentów, których produkty posiadają odpowiednie certyfikaty odpornościowe i środowiskowe. Ponieważ korzystamy z odpowiednich materiałów prace wykonywane są bezzapachowo a podłoga przez nas wykonana przez długi czas jest odporna na zółknięcie i zarysowania.

Mamy doświadczenie w układaniu parkietu na wylewce z ogrzewaniem podłogowych oraz aranżacją podłóg na styl skandynawski. Usługi wykonujemy na terenie województw: Świętokrzyskiego, Małopolskiego oraz Podkarpackiego